Register Now
Subscribe to Radionytt.no feed
Radionytt.no - Siste nytt fra Radiobransjen
Updated: 4 days 17 hours ago

God sommer med radio

Mon, 2019-07-08 06:00
Hvor står radio og hvor går vi? En liten sommerhilsen fra redaktøren

FM4-konsesjonen tildelt i Danmark

Fri, 2019-07-05 01:00
Radio 24syv forsvinner fra FM etter vedtak hos danske mediemyndigheter.

Hilde Hummelvoll til Radio Vinyl

Tue, 2019-07-02 20:00
Den kjente stemmen og TV-ansiktet skal presentere sommerslagere

NRK appoints Cathinka Rondan as Head of Radio

Sun, 2019-06-30 05:00
The public broadcaster finally has a new leader of the radio division

Utsetter å tildele ny FM-konsesjon

Fri, 2019-06-28 20:00
Danske mediemyndigheter skulle bestemt seg for hvem skulle drive etter Radio 24syv i dag.

Katakombens Hemmelighet

Thu, 2019-06-27 04:00
Radioteateret slipper søndag podkast av boka til Tom Egeland

Legger ned Norgesglasset

Tue, 2019-06-25 21:00
Etter 25 år er det slutt for flaggskipet på Norges største radiokanal

P5 Hits større enn Radio Norge

Tue, 2019-06-25 01:00
Lyttertall uke 24, 2019 fra Nielsen Media Research

Nye jingler for Heart UK

Mon, 2019-06-24 04:00
Det største britiske kommersielle radionettverket oppdaterer sitt lydbilde. HØR LYD

Cathinka Rondan ny radiosjef i NRK

Sat, 2019-06-22 00:00
Hun etterfølger Marius Hoel som har fungert som radiosjef det siste halvåret.

Bauer-sjef ser store muligheter i Norge

Thu, 2019-06-20 16:00
Jim Receveur lover å være ofte i Norge, selv med base i Danmark (videointervju)

Lyttertall, uke 23, 2019

Tue, 2019-06-18 17:00
Lyttertall for rikskanalene fra Nielsen Media Research

P6 Rock kåret tidenes beste rockealbum

Fri, 2019-06-14 17:00
Vinner-bandet får en helt egen tribute-weekend denne helgen.

Ikke helt fornøyd med NRK i 2018

Thu, 2019-06-13 17:00
NRK oppfyllte ikke alle krav til allmennkringkasting i fjor, mener Medietilsynet.

Ny kaptein på Bauerskuta (Kommentar)

Wed, 2019-06-12 20:00
Norsk radiobransje bør ønske vår danske venn velkommen, mener Leif M Synnevåg

Ny radio søker etter fullt radiostudio

Wed, 2019-06-12 19:00
Radiostasjonen skal være med og bekjempe fattigdom på Madagaskar

Lyttertall, uke 22, 2019 - bred nedgang

Tue, 2019-06-11 17:00
Lyttertall for rikskanalene fra Nielsen Media Research

Valgresultatet kan forandre dansk radio

Fri, 2019-06-07 17:00
Rødt flertall vil stanse kutt i Danmarks Radio og redde Radio24syv

ENG: Lasse Kokvik steps down as head of Bauer

Tue, 2019-06-04 05:00
Jim Receveur will lead both the Danish and Norwegian operations

Ny kaptein på Bauerskuta (Kommentar)

Tue, 2019-05-28 20:00
Norsk radiobransje bør ønske vår danske venn velkommen, mener Leif M Synnevåg

Pages